Кафедра‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Грималюк Наталія ВасилівнаОсвіта: 
    Закінчила Тернопільський державний медичний інститут у 1987 році. З вересня 1991 року по липень 1993 року навчалася в клінічній ординатурі на кафедрі факультетської терапії Тернопільського державного медичного інституту. З грудня 1993 р. по травень 1995 р. навчалася в аспірантурі на кафедрі факультетської терапії Тернопільського державного медичного інституту.
    Педагогічний стаж 20 років, вища кваліфікаційна категорія з терапії з 2001 року, вища кваліфікаційна категорія з ревматології з 2013 року.
    Завуч кафедри з 1998 року по по теперішній час.
    Співавтор компакт-диску “Внутрішні хвороби: практичні навички, методи дослідження»( 2003р.), навчальних посібників: « Шпитальна терапія в ситуаційних задачах» (2003 р.), «Основи внутрішньої медицини » (2013 р.)
    Як доцент кафедри Грималюк Н.В. читає лекції з внутрішніх хвороб для студентів V курсу медичного факультету з розділу ревматологія.
Наукова діяльність:
    25 квітня 1995 року захистила кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-імунологічні особливості перебігу ревматоїдного артриту з супутньою HBs-антигенемією та їх корекція реафероном» та за наказом ректора була призначена асистентом кафедри факультетської терапії.
    Наукові інтереси: Наукові інтереси – ревматологія.
Наукові публікації та рейтинги: 
    В творчому науковому доробку має 93 наукових та методичних друкованих робіт, за останні 5 років – 13 , з них - 2 винаходи.