Кафедра‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Лихацька Валентина ОлександрівнаОсвіта:
    Після закінчення школи навчалась в Чортківському медичному училищі з 1959 по 1963 рік, яке закінчила з відзнакою. Три роки працювала медсестрою Вишнівецької номерної лікарні Тернопільської області. З 1965 по 1971 р. навчалась в Тернопільському державному медичному інституті, який закінчила з відзнакою. !974-1976 рр. - навчання в о заочної аспірантурі з терапії при кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб    Тернопільського державного медичного інституту.
Трудовий шлях:
    З 1963 по 1965 роки працювала медсестрою Вишнівецької номерної лікарні Тернопільської області.
    Після закінчення ТДМІ з 1971 по 1974 р. за направленням працювала спочатку терапевтом Збаразької райлікарні Тернопільської області, потім районним ендокринологом (з 1972 р). З 1974 р. працювала старшим лаборантом кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб ТДМУ, в нічний час в цей період працювала лікарем палати інтенсивної терапії кардіологічного відділення міської клінічної лікарні № 1 м. Тернополя. З 1976 р. – асистент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Тернопільського державного медичного інституту; 1993 р – доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, працювала завучем кафедри: з 2007 р – доцент кафедри клінічної фармації.
Наукова діяльність:
    В 1981 році захистила кандидатську дисертацію на тему ‘’Вплив анаболічних стероїдів на показники загортальної системи кропі у хворих ревматизмом’’.
Наукові публікації та рейтинги: 
    Автор біля 190 наукових публікацій, співавтор підручника ʼʼПропедевтика внутрішніх хвороб із загальним доглядом за хворимиʼʼ: посібників ʼʼНевідкладні стани в практиці терапевта і сімейного лікаря, ʼʼНевідкладні стани в ендокринологіїʼʼ, 12 рацпропозицій, інформаційного листа. До 50 річчя ТДМУ одержала подяку і медаль від МОЗ України ʼʼЗа вагомі досягнення у професійній діяльності та багаторічну сумлінну працюʼʼ.